«

»

Lis 13

Friendship Fest 2016 – Shrnutí, Poděkování a Sobotní túra

Jak jistě někteří z vás dobře ví, letos se ke konci října, přesněji řečeno od 21.10. do 23.10., uskutečnil v malé západočeské vesničce Žihle další z velkých srazů, kterého se zúčastnilo kolem 50 českých a slovenských bronies. 

Sraz to byl neskutečně úspěšný. Bohužel jsem se ho nemohl zúčastnit osobně, což mě moc mrzí, protože podle nejen níže uvedených videí, ale také podle ohlasu to vypadá, že o zábavu opravdu nebyla nouze.

 

Jak již bylo řečeno od Froldy ve videu. Velké poděkování patří určitě Wander Foxovi, který se rozhodl tomu věnovat svůj čas a neskutečné usilí, aby to dotáhl do zdařilého konce. Jen proto, aby jsme se my mohly pobavit. Ještě jednou díky Wander Foxi. Poděkování patří samozřejmě, ale také ostatním, kteří se na organizaci srazu podíleli, ať už se jedná o Melgarha, Fanga, Fun1ka, Toma0147 a HungZe. Ale, co by to bylo za sraz, kdyby se ho nezúčastnila ta nejdůležitější část, bez které si sraz ani nejde představit. Mluvím samozřejmě o vás návštěvnících, kteří se rozhodli přijet a strávit tak svůj volný čas po boku dalších českých a slovenských bronies. Takže velké poděkování patří i vám, protože bez vás by to opravdu nebylo možné.

 

Za videa bych chtěl moc poděkovat Fangovi


Napsat komentář