«

»

Říj 26

My Little Pony Filmu se finančně daří

Film se již cca 3 týdný vysílá v kinech po celém světě a s tím přišly také první větší odhady ohledně toho, jak si film vede co se týče finančního hlediska. A musím říct, že zas tak špatné to není a film by si měl na sebe vydělat a možná přidat také něco navíc. Podle číšel, které můžete naleznout na webu BoxOfficeMojo, měl film celosvětově vydělat do této doby okolo $35 miliónů dolaru. Kde přibližně $18,5 miliónů připadá na domovské Spojené státy a $17.2 miliónů na zbytek světa. Což není zas tak špatný výsledek, když vezmeme v potaz, že film měl dle odhadů stát okolo $25 – $29 milióny dolaru. Do tohoto rozpočtu, ale nejsou zahrnutý náklady na reklamu. Ale i tak by se měl film minimálně alespoň zaplatit.

Zdroj: Equestria Daily


7 comments

Skip to comment form

 1. 12345

  V Česku to ide len po česky, na Slovensku len po slovensky. To ma prinútilo k tomu, aby som nešiel do kina :( Strašná škoda. Neviete o nejakom zdroji, kde to nájdem v pôvodnom znení?

 2. Kalin

  Neboj taky se dočkáš EN verze s titulky i já to vyhlížím.

 3. 12345

  Mne by stačila aj verzia bez titulkov, ak by niekto o niečom vedel.

 4. Sc@lix

  Moc se omlouváme, že vydání filmu s titulky trvá tak dlouho, ale stejně jako Yayponies, tak také my jsme chtěli počkat, až se film odvysílá v kinech a až po té film zveřejnit.. Zdálo se nám to vůči tvůrcům fér. Přece jen bez nich by tu ten film nebyl. Mockrát děkují za pochopení a omluvte tedy tohle menší zdržení.

Napsat komentář