«

»

Kvě 14

Písnička „Dance Magic“ jako hlavní song prvního speciálů Equestria Girls

Dnes se v polsku, přesně jako bylo plánováno, odvysílal první ze třech speciálů Equestria Girls, který jak víme nese podtitul „Dance Magic“. Již když byl zveřejněný podtitul tohoto prvního speciálů, tak jsem si řekl, že jsem již ten název někde viděl. A měl jsem pravdu, protože stejný název nese písnička, která se nachází na oficiálním soundtracku ke třetím Equestria Gilrls. Byl to totiž jediný song, který se na soundtracku nacházel, ale nebyl použitý ve filmu. A nyní už asi víme proč.Měl bych ohledně toho dvě teorie. Buď už když vytvářeli třetí díl EQG, respektive Friendship Games, tak už věděli, že nějaké speciály budou a dali ten song do soundtracku jako nějaký náznak a nebo prostě jenom využili song, který byl volný a nebyl nikde použitý. A taky aby ulehčili práci Danielu Ingramovi, který má plné ruce práce s tvorbou písniček pro celovečerní film. Možná se někdy dozvíme jak to skutečně bylo.


6 comments

Skip to comment form

 1. Jozefina

  Pekne. Velmi pekne. Len mi je trosku luto, ze ked sa preklada film, tak sa prekladaju aj pesnicky. Nic proti ceskemu dabingu, je neporovnatelne lepsi, ako nas slovensky. Ale v tomto mi musite dat za pravdu. Ze to straca svoje caro. Mrzi ma to, ako pri tychto EqG specialoch, tak aj pri samotnom serialy.

  1. Řízek

   Cooože? Vždyt český dabing je nejlepší a to je právě super, že ty písničky jsou v češtině. Aspoň znějí normálně a ně jak kdyby to zpívali nějaké anglické piče.

   1. Jozefina

    O kvalite ceskeho dabingu sa hadat nebudem. Je fakt uzasny (nielen tu samozrejme) a tie hlasy su dopasovane fakt genialne :) ALe tuto sa nezhodneme. Mne tie pesnicky viac rezu v anglictine.

 2. Jirriik94cz

  mi se líbí jen anglický dabing 😀

  1. Degeš

   No neviem. Mne tam tie české hlasy pasujú. Neviem, či by som pochopil všetky hlášky v angličtine. Hlavne tie vtipy. Každopádne… nedá sa nesúhlasiť s komentárom vyššie. Pesničky sú lepšie v angličtine. Tie jediné by sa nemuseli prekladať. Ako je to v mnoho ďalších filmoch/seriáloch.

 3. leallka28

  Jak na to teď koukám, video bylo zablokováno Hasbrem.. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.