«

»

Bře 15

První krátká ukázka ze 7. sezóny, odhaleny názvy prvních dvou epizod a synopse

Do premiéry 7. sezóny nám zbývá přesně měsíc a při té příležitosti vydalo Hasbro na své oficiální facebookové stránce pro My Little Pony minutu a půl dlouhý sneak peek, který zároveň odpovídá také na jednu spekulaci o kterém jsme se zde dříve zmínily. A to jestli se také v této sezóně objeví pan chaosu Discord a podle všeho se ho skutečně dočkáme a hned v první epizodě. Kromě tohoto potvrzení byli zveřejněný také názvy prvních dvou epizod a to “Celestial Advice” a “All Bottled Up a také krátká synopse.

Ve dvoudílné premiérové epizodě nazvané “Celestial Advice” a “All Bottled Up” si Twilight Sparkle láme hlavu nad budoucností Starlight Glimmer. Tolik potřebné rady se jí dostane od její učitelky, princezny Celestie. Zatímco je Mane6 pryč, Starlight Glimmer ztratí Twilightinu mapu přátelství. Ze strachu, že se její zlost vymkne kontrole, se Starlight rozhodne seslat uklidňující kouzlo a poníci se vydají hledat ztracenou mapu.

Byla také potvrzená zpráva, že jako hostující hvězdy budou v této sezóně William Shatner, nejvíce známý ze Star Treku a Felicia Day, tu můžete znát např. ze seriálů Supernatural. Budou součástí jedné velmi speciální epizody, která se bude vysílat někdy v létě.

Zdroj: Equestria Daily


Napsat komentář