«

»

Čec 17

Sborník 2015/2016 – Spuštěná objednávka

Počínaje dnešním dnem, byla zahájená závazná objednávka Sborníku 2015/2016. Takže jestli máte zájem vlastnit fyzický výtisk tohoto díla, které je svým pojetím, nejen na CZ/SK scéně, ale také na zahraniční Brony scéně zcela něco unikátního .

 

A o co, že se vlastně jedná? Sborník 2015/2016 je již třetí pokračování, nejen na Česko-Slovenské scéně, velmi jedinečného projektu, který si klade za cíl dát dohromady jak dílá od spisovatelů, tak také kreslířů, které byli vydané v daném období. Přesněji se to má tak, že spisovatel napíše buď nějakou povídku, báseň případně jiný literární útvar a kreslíř pak vybranou povídku doplní vhodnou ilustrací. Letošní Sborník navíc obsahuje jednu novinku a to Drabble, kdy spisovatelé museli pomoci tohoto útvaru zachytit to, co viděli na vybrané ilustrací. Pro ty z vás, kteří neví co je to Drabble. Jedná se o literární útvar, kde dané dílo musí obsahovat přesně 100 slov.

 

Ale nyní pár informací, které se týkají přímo letošního Sborníku. Cena za jeden kus by se měla pohybovat okolo 350,-Kč, tato cena platí pro vazbu V4, neboli lepenou, dostupná by měla být také pevná vazba V8, v tomto případě by cena neměla přesáhnout 500,-Kč + k oběma cenám je ještě nutné připočítat poštovné, které se v ČR pohybuje okolo 60,-Kč. Ale to nemusíte platit pokud si knihu osobně vyzvednete na letošní Czequestrií. I tato možnost zde existuje. Co se týče toho, jak bude možné za knihu zaplatit. Tak jsou zde dvě možnosti a to převodem na účet a nebo hotově při převzetí.

 

Pro dotazy tykající se objednávky, použijte následující e-mail, jako předmět uveďte „OBJEDNÁVKA“:

bronies.sbornik@gmail.com

 

Uzavření objednávek:

23.7.2017

 

Objednávkový formulář:

https://goo.gl/forms/ZYB1opPJ8HqrTyjm2

 

Po tomto datu již nebude možné si fyzický výtisk nechat udělat. A žádné další dotisky plánované nejsou. Takže jestli máte o tuto jedinečnou knihu opravdu zájem tak nad ničím neváhejte, protože další možnost již mít nebudete.Níže ještě naleznete podobu toho, jak bude vypadat obálka knihy, jejímž autorem je Drawirm. Design byl vybraný pomocí hlasování z dalších čtyř návrhů, tímto bych ji chtěl za redakci MLPInfo moc pogratulovat, k tomuto úspěchu.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.