«

»

Kvě 05

Vyšly synopse ke 3 speciálům Equestria Girls

Na webu společnosti Shoutfactory, která má na starosti distribuci DVD a Blueray filmů Equestria Girls, především v Americe a Kanadě, se objevily popisy ke třem letošním speciálům, jejichž názvy jsme se dozvěděli nedávno. Především popis třetího filmu, který nese název Mirror Magic, je hodně zajímavý a potěší určitě mnoho fanoušků.

 

DANCE MAGIC (Magie tance)
Když se Rarity dozví o soutěži o nejlepší hudební video, nadchne se a získá pro věc i své přátele z Canterlot High. Brzo se ukáže, že Crystal Prep Academy má o soutěž také zájem, ba co hůř, mají více prostředků, a navrch jsou i lepší tanečníci. Podaří se holkám z Canterlot High vzchopit se a natočit vítězné hudební video?

 

MOVIE MAGIC (Magie filmu)
A.K. Yearling pozve holky na natáčení nového filmu o Daring Do a ty jsou nadšené. Zvlášť pro Rainbow Dash je možnost sledovat, jak v zákulisí ožívá její oblíbená hrdinka, přímo splněným snem, ale když se kvůli ztrátě vzácné a důležité rekvizity natáčení filmu zastaví, stane se z jejího snu noční můra.

 

MIRROR MAGIC (Magie zrcadel)
Když jí dojdou volné listy v zápisníku, zbývá Sunset Shimmer jediná možnost – vrátit se do Equestrie pro nový zápisník! V Equestrii se setká se Starlight Glimmer a souhlasí s tím, že ji vezme s sebou, aby poznala život na Canterlot High. Ale zatímco byla Sunset Shimmer pryč, mstivá Juniper Montage našla krásné zrcátko očarované Equestrijskou magií. Nejen že dovoluje nahlédnout do Equestrie, ale když zmáčknete to správné tlačítko, může něco uvěznit v nicotě mezi světy

 

Za překlad synopsi bych chtěl moc poděkovat Discordianovi

 

Zdroj: Shoutfactory


2 comments

  1. Glitterwin

    Nejdříve jsem se těchto speciálů spíše obávala, ale nyní jsem z nich naprosto nadšená, nejvíce určitě z posledního, protoze na tohle setkání se Těšim už dlouho…A hlavně taky na ti az bude sunset opět poník. Jsem opravdu zvědavá, jak to nakonec dopadne😃😃

  2. Jirriik94cz

    ahoj,
    neví někdo kde to stahnu + i titulky?
    díky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.