«

»

Bře 31

Zajímavý bundle ve hře od Gameloftu (Aktualizace)

Je pravda, že o updatech a jiných věcech, týkající se mobilní hry My Little Pony od Gameloftu moc nepíšeme, ale zde jsme museli udělat výjimku. Protože tohle je opravdu něco unikátního. Nyní si tam totiž můžete, a nyní se opravdu podržte, zakoupit Chaos Princess Pinkie Pie a k ní ještě budovu Chaotic Orchestra. Do hry si nyní opravdu můžete zakoupit Pinkie Pie jako Alicorna. Tomu, ale odpovídá také cena, která činí 1050,-Kč. Takže za cenu, za kterou můžete mít například nějakou hru na steamu, si ji do hry můžete pořídit. Největší záhadou, ale je, co nám tím chtějí vývojáři, respektive Hasbro naznačit. Protože hra vždy čerpala svůj obsah ať už ze samotného seriálů a nebo z doprovodných komiksů. Ale tohle je naprosto odlišné od úplně všeho. Může se také jednat o nějaký předčasný vtip, k blížícímu se 1. dubnu. 

 

Aktualizace: Po upozornění od jednoho čtenáře, tedy upravujeme, že to není první výskyt, kdy vidíme Pinkie Pie ve formě Alicorna. Poprvé se objevila v jednom čísle v komixu, ze kterého vývojáři pravděpodobně čerpali. Tímto se všem čtenářům moc omlouváme za chybnou informaci. 

Zdroj: Equestria Daily


4 comments

Skip to comment form

  1. Jirriik94cz

    tak ta cena uplně odpovídajcí neni a idyk do ty hry nainvestujete peníze. stalo se mi že mi nešel načíst save a ani z cloudu a všechny investované peníze do toho byli pryč a gameloft se k tomu nijak nevyjádřil. 😀

  2. Cheapviagra

    Naprostý souhlas pane. Děkuji Vám.

  3. Kalin

    Do prkenný podlah, já to nestihl pač sem byl mimo a neměl přístup k netu. ááááááááááááááááááááááááááááá :-(

Napsat komentář