«

»

Led 20

Další zajímavosti ohledně možná připravované G5

Máme zde pár dalších zajímavých informací, které se mají týkat pravděpodobné páté generace. Vše jsou to zatím, ale pouze spekulace a nic není oficiálně potvrzené samotným Hasbrem, Nezbývá tedy než si počkat, co z těchto předpovědí se skutečně vyplní.

 • Boulder Media, studio které Hasbro koupilo v roce 2016 a stojí například za seriálem Wander Over Yonder, má produkovat speciály v roce 2019. Se stejnými dabéry a charaktery, ale v jiném designu než má FiM
 • Na podzim 2020, jak už dobře víme z předešlého článku, se má začít vysílat G5, stejně jako film, který seriálů předchází
 • Na filmu se má podílet filmové studio Paramount Pictures, s kterým Hasbro nedávno podepsalo novou pětiletou smlouvu
 • Film, jak by se dalo očekávat, má být o nových charakterech, novém stylu a s novými dabéry, což hlavně poslední zmíněná část může být pro některé zklamáním
 • Film G5 má být v CGI, seriál naopak bude pokračovat ve 2D animaci
 • Výrobu filmu si vezme na starosti právě studio Boulder Media
 • Seriál G5 bude pokračovat v univerzu, které nastolí film
 • Stejně jako G4, tak také G5 má cílit na stejnou demografickou skupinu
 • Nové obsazení má odrážet rozmanitost kultury/etnického původů/rasy a pohlaví
 • G5 bude pod vedením Meghan McCarthy s novým týmem
 • Co se také nemění je domovská stanice pro G5 tzn. že i tato generace se má vysílat na Discovery Family
 • Equestria Gilrs mají i nadále pokračovat

 

Níže naleznete možný další návrh toho, jak by mohly postavy z G5 vypadat:


8 comments

Skip to comment form

 1. 12345

  „Nové obsazení má odrážet rozmanitost kultury/etnického původů/rasy a pohlaví.“

  To akože si všimli, že je seriál mega úspešný po celom svete, tak sa rozhodli z neho spraviť slniečkársku propagandu? To je viac než smutné :( Som neskonale zvedavý, ako to s G5 napokon dopadne. Snáď nezničia úplne ducha seriálu, aby medzi ľudí šírili svoje choré ideály.

  1. Birdybird

   Jestli se teda můžu připojit do kruhu lidí, co šílí nad tím, jak G5 bude hrozná, chtěl bych taky připomenout, že chtějí z Applejack udělat poníka bez žádných vazeb na život na farmě nebo na venkově, naopak to má být poník pocházející tvrdě pracující poník „z města“. Jako třešnička na dortě má být její dabérka, kterou bude černoška a její hlas bude znít naprosto jinak.
   Nejde mi ani o tu „sluníčkářskou propagandu“, přece jenom MLP na některých hodnotách této „propagandy“ stojí. (Jedna z nejlepších kámošek Mane 6 je zebra :)) A dávalo by to smysl, když každý druh poníků má žít v oddělených zemích. Spíš se mi těžko vyrovnává s tím, že se osobnosti Mane 6 můžou tak hodně změnit.
   https://derpibooru.org/1628540?q=applejack%2C+g5

   1. 12345

    Tak toto ma nasralo. A veru, nie len o to. Applejack som mal zo všetkých najradšej :( Ale tu nejde o rasy poníkov, jednorožce zebry, hippogrifov, krokodílov, alebo čohokoľvek. Ja sa skôr obávam iného druhu propagandy. Ale snáď nie sú moje obavy opodstatnené. Ani tieto, a tiež ani tie so zmenou postáv. To však ukáže len čas.

 2. Anonym

  Jestli chtějí změnit animaci, budiž. Jestli chtějí vyměnit dabéry, no, šťastnej z toho nejsem, ale budiž.
  ALE JINAK BYCH VÁŽIL KAŽDIČKÝ KROK PO TOMHLE JINAK NEUVĚŘITELNĚ TENKÝM LANU!

 3. Kalin

  „Seriál G5 bude pokračovat v univerzu, které nastolí film“

  Tak že si to zhrňme, tam kde film skončil má navazovat G5. Trochu se to rozchází v tom že hlavní postavy jsou z G4, tady to trochu asi nedomysleli pač nelze pokračovat s příběhem z filma tam kde skončil aniž by tam byly hlavní postavy, stejní dabéři a atd. pokud chtějí navázat na film tak ale potom s naprosto novýma postavama a novýma dabérama, kteří nemají návaznost na G4 to pak ano. Jak budou nové postavy vypadat ukáže čas, ale „staré“ postavy s naprosto novým dabingem ? pardon to opravdu NE.

  Pokud chtějí přijít o fanoušky tak jdou správným směrem. G4 má své jedinečné dabérky a dabéry, s příchodem G5 postavy dostanou pouze novej kabát a nové hlasy.

  Nové obsazení má odrážet rozmanitost kultury/etnického původů/rasy a pohlaví

  Tak bude zajímavé kolik obsadí černošek aby nakonec nebyly nařčeni z rasizmu. Jak říkáš: „Birdybird – Jako třešnička na dortě má být její dabérka, kterou bude černoška a její hlas bude znít naprosto jinak.“ Žádná venkovština ale měšťák z horní dolní.

 4. Bleskmlp aneb. Největší fan. mlp

  Nejsem z toho vůbec nadšená… To, že chtějí změnit rasy poníků, je už na mě moc náročné, naštvalo mě hodně, že Twilight si nechá Ccutie mark magii… Může snad pozemní poník kouzlit?! Né, nemůže! Applejack, jak jsem se doslechla, mají nechat být, a možná se ani neobjeví… To znamená, že nebude mane six, ale mane five!!!😭😭😭😭 Tohle ale nebylo nikde na stránkách, takže to není potvrzené, to též G5…. Ale opravdu jsem z toho špatná.

  Přeji hezký zbytek dne….

 5. Bleskmlp aneb. Největší fan. mlp

  Nejsem z toho vůbec nadšená… To, že chtějí změnit rasy poníků, je už na mě moc náročné, naštvalo mě hodně, že Twilight si nechá cutie mark magii… Může snad pozemní poník kouzlit?! Né, nemůže! Applejack, jak jsem se doslechla, mají nechat být, a možná se ani neobjeví… To znamená, že nebude mane six, ale mane five!!!😭😭😭😭 Tohle ale nebylo nikde na stránkách, takže to není potvrzené, to též G5…. Ale opravdu jsem z toho špatná.

  Přeji hezký zbytek dne….

 6. Stenli

  Říkám si, jestli by nebylo lepší, když už tedy chtějí dělat novou generaci, začít s úplně novýma a jinýma postavama.

Napsat komentář