«

»

Úno 14

Friendship Fest vol. 2 se hlásí o slovo

V roce 2016, přesněji řečeno od pátku 21. do neděle 23. října, se odehrál v male vesničce v západních čechách v Žihli, první Friendship Fest. Sraz to byl opravdu nadmíru povedený a nyní máme za dveřmi jeho druhé pokračování. Ale nejdříve si povězme něco málo k tomu jak to začalo.

 

Za prvním Friendship Festem stála karlovarská parta složena z této ,,mane6´´: Eryane, HungZy, Grawus, Zoltimor, Dyonys a Wander Fox. Organizátoři původně plánovali, že by se měl sraz konat v Karlových Varech, ale z toho záhy sešlo kvůli vysokým cenám za pronájem prostor a tak si Friendship Fest našel domov v trvalém bydlišti v Žihli kde bydlí Wander Fox. Už od počátku byl sraz založen na myšlence, že by se na něm měli promítat filmové premiéry. Takže hned na tom prvním se promítala premiéra čtvrtého dílu Equestria Girls: Legend of Everfree. Kromě tohoto promítání jste se mohly zúčastnit Laser game, případně procházky na místní, turisty hojně navštěvovanou lokaci, a na programu byla také samozřejmě volná zábava skládající se například z DDRka a nebo Karaoke a pro ty kreativnější byl zde také workshop. Na večer byla přichystána party na které nechyběla ani Laser show od Melgarha. Jak už jsem v úvodu zmínil, sraz to byl opravdu povedený a tomu odpovídá také počet účastníků, který se zastavil na počtu 52.

 

Tak to by bylo něco málo o historií tohoto srazu, ale nyní bychom se měli pobavit o tom letošním. Ten se opět bude konat v Žihli a to od 2. do 4. března. Na programu bude páteční preparty, v sobotu je v plánu túra k Odlezelskému jezeru, opět si budete moci zadovádět na DDRku, zazpívat na Karaoke a promítat se bude nové pokračování Equestria Girls, které nese podtitul Forgotten Friendship a celý sobotní program se završí jak jinak než party. Takže jestli nemáte první víkend v březnu co dělat a rádi by jste zavítali na nějaký ten sraz, tak do Žihle určitě doražte, organizátoři budou jenom rádi.

 

Odkaz vlákna na fórum:

https://bronies.cz/Vlakno-Friendship-Fest-vol-2


Napsat komentář