«

»

Pro 24

Náznak konce 4. generace a příchod generace 5.

Jako vlna tsunami se začala fandomem šířit zpráva, že se nám pomalu má blížit konec 4. generace, ale zároveň k tomu bylo dodáno, že se mělo již začít pracovat na generaci 5. 

Jisté menší náznaky, zde byli již někdy v roce 2013, ale nemluvilo se o nich, tak jako nyní, nejspíše díky tomu, že plánovaný konec byl tou dobou ještě daleko a také díky tomu, že těch informací bylo opravdu málo a nevěnovala se tomu taková pozornost. Ale nyní se vraťme k tomu, co prozatím víme. Jenom upozorňují, že to jsou zatím pouze spekulace a vše se může ještě změnit, zatím nic nebylo oficiálně potvrzeno.

Takže podle všeho by měla 4. generace skončit v roce 2019, 9. sezónou, která by měla celou sérií FiM zkompletovat a odpovědět na poslední otázky, které se v seriálů vyskytují. Po té byl měl následovat speciál v podobě, buď plnohodnotného, ale spíše zkráceného movie sequelu, protože druhý celovečerní film byl měl dorazit v roce 2020 a ten by nás měl uvést do generace 5 a měl by být plně CGI. Samotné první sezóny 5. generace bychom se měli dočkat buď na podzim 2020 nebo na jaře 2021. Jinak kromě těchto informací, uniklo také několik, které se mají týkat nadcházející 8. sezóny. Měli bychom se dočkat úplně nového intra, tématem by měla být škola přátelství, Spike by měl dostat křídla, pravděpodobně natrvalo, elementy harmonie se mají rozbit a měl by se navrátit král Sombra. Jsou to určitě velmi zajímavé zprávy, ale ještě jednou upozorňujeme, že se jedná pouze o spekulace, které jsou založené na únicích a vše se může do té doby ještě mnohokrát změnit, nicméně jako pohled, jak by mohla vypadat budoucnost My Little Pony, je to určitě zajímavý. Nezbývá než si počkat, co z těchto zprav se ukáže jako pravdivé.

  

 


Napsat komentář