«

»

Čec 05

Velké srazy v Brně a Ostravě

Na letošní podzim se chystají hned dva velké srazy. Jeden se bude konat v Brně a druhý v Ostravě.Takže jestli zrovna nebudete mít nic v plánu a rádi by jste strávili čas po boku dalších bronies, tak určitě neváhejte a na jeden z nich určitě přijděte, případně samozřejmě můžete navštívit oba srazy.

 

Velký brněnský sraz 2017

Sraz se bude konat od 15. do 17. září. Na programu je Lasergame, procházka po Brně nazvaná „Brno křížen krážem“, kde budou účastníci rozdělení do dvou týmu a bojovat proti sobě ve vědomostním kvízu. Následovat bude posezení v hospůdce, kde proběhne vyhlášení a pro tři nejlepší týmu jsou připravené také ceny. Celý sraz se zakončí nedělním piknikem v parku.

 

Pro více informací navštivte vlákno na fóru:

https://bronies.cz/Vlakno-Velky-brnensky-sraz-2017

 

Ostrava: the Movie

O měsíc později, přesněji řečeno v pátek 13. a v sobotu 14. října, se bude konat velký sraz v Ostravě, který nese příhodný název Ostrava: the Movie. Zde je na programu páteční preparty, po které bude následovat sobotní hlavní program, který obsahuje exkurzi v hornickém muzeu Landek Park a návštěvu kina, kde shlédneme premiéru filmu My Little Pony: the Movie. Sraz se zakončí večerním posezením v restauraci.

 

Více informací naleznete v tomto vláknu na fóru:

https://bronies.cz/Vlakno-Ostrava-the-Movie


1 comment

  1. Forián

    Supr, tak se uvidíme v Brně 😉

Napsat komentář