«

»

Čec 12

You Will Be Found – Obrovský Brony Collab

Sice už je to poměrně staršího data, ale kvůli jiným věcem jsem na tuto, troufnu si říct, velmi nádhernou a v jistých ohledech také šlechetnou věc, zapomněl. You Will Be Found je obrovská spolupráce mezi 28 brony hudebníky a téměř 100 dalšími lidmi, kteří se na vzniku tohoto videa podíleli. Píseň je původně z Broadwayského muzikálu Dear Evan Hansen, který mají na svědomí Benj Pasek & Justin Paul. Píseň by měla pojednávat o spolužákovy, který spáchal sebevraždu, ale jejím hlavním motivem je to, že se této tragédií dalo předejít a že jsou venku lidí, kteří jsou vám ochotní pomoct. Celý tento projekt byl věnovaný na podporu neziskové charitě The Trevor Project, která se zabývá krizovou intervenci a prevenci sebevražd pro lesbické, homosexuální, bisexuální, transsexuální mladé lidi. Najde se totiž stále plno lidí, kteří touto skupinou lidi velmi opovrhují a dávají jim to někdy dost najevo. Což mě moc mrzí, protože je snad každého věc, s kým se rozhodne žít a nikdo nemá právo mu do toho mluvit, Velmi tak obdivují ty lidí, kteří se s tím nebojí vyjít na veřejnost, ti mají u mě opravdu velký respekt. 

 

Stránky projektu: http://youwillbefound.horse/

Stránky neziskové charity: https://www.thetrevorproject.org/

 

Zdroj: Pipa9437


1 comment

 1. pipa

  Osobně jsem koukal, jak se tento projekt tvoří a také jsem ho podpořil. Je to opravdu nádherná věc a ukazuje to lidem, že opravdu nejsou sami.

  „Píseň by měla pojednávat o spolužačce, která spáchala sebevraždu, ale jejím hlavním motivem je to, že se této tragédií dalo předejít a že jsou venku lidí, kteří jsou vám ochotní pomoct.“
  ohledně tohoto jedná se v muzikálu o Connora, což byl kluk, který trpěl depresema a před všemi se uzavíral, až nakonec spáchal sebevraždu. Even Handsome se nedopatřením udělá jeho nejlepším kamarádem a pokouší se o to, aby se na Connora nezapomnělo, tato písnička byla udělána, když v muzikálu představovali tzv. Connor project, což je nadace na pomoc lidem v tísni, trpícími depresí, samotou atp. Bylo nakonec ukázáno, že jedna tragedie dokázala dát lidi dohromady i když později to začalo upadat ale to nechám na vás, aby jste dokoukali, nemohu odvyprávět celý muzikál act po actu, kdo by se na něj chtěl kouknout zde je odkaz http://stagedork.com/pages/watch.php?id=59&vidid=144 věřte mi, je to spolehlivý net, na muzikály z Brodwaye se na těchto stránkách koukám již dlouhou dobu.

  Ohledně toho, Sc@lixi, poprosím o úpravu ohledně té dívky, ať se udávají pravdivé informace :-)

  p.s. hledám toho z Prahy, s kým jsem se potkal v komentech 😀

Napsat komentář